Igraszka

Elegancja ze smakiem

Igraszka to sala weselno-bankietowa położona w samym centrum Łodzi. Atutem Igraszki jest eleganckie wnętrze o niepowtarzalnym klimacie - dębowy parkiet, stoły z litego drewna, kute z mosiądzu lampy, kinkiety, świeczniki oraz karnisze. Igraszka to idealne miejsce na niezapomnianą uroczystość - organizujemy wesela, przyjęcia rodzinne, studniówki oraz coroczne bale takie jak Andrzejki, Sylwester czy też Zabawa Karnawałowa.

Elegancki nastrój jaki gwarantujemy uświetni każde wydarzenie jakie Państwo powierzą naszej organizacji. Doświadczony zespół z pasją i profesjonalizmem zrealizuje każde powierzone mu zadanie. Obsługa Igraszki to przede wszystkim zaufana grupa ludzi, która zapewni Państwu poczucie spokoju i pewności, że uroczystość będzie udana i niezapomniania.

Nasz Szef Kuchni z przyjemnością przygotuje dla Państwa wykwintne potrawy podane w estetycznej i apetycznej formie. Specjalnie oddelegowani koordynatorzy Igraszkowych imprez pieczołowicie dbają o każdy szczegół - zaopatrujemy się u sprawdzonych przez lata dostawców, dzięki czemu możemy zapewnić świeżość i jakość serwowanych dań. Igraszka ma w swojej ofercie bogate menu idealnie dopasowane do każdej imprezy - jednakże zachowujemy również elastyczność i jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych Klientów. Nasze menu także ciągle ewoluuje i podąża za najnowszymi trendami ze świata kulinarii.

Organizujemy imprezy do 200 osób - do dyspozycji Gości udostępniamy taras oraz duży parking. Oferujemy także zaprojektowane w wysokim standardzie, stylowe i klimatyzowane pokoje, a podczas uroczystości weselnych dla Nowożeńców zapewniamy luksusowy apartament z panoramiczną łazienką oraz iście królewskim łożem.

Organizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy, pokazy i szkolenia firmowe - w tym niezapomniane firmowe kolacje wigilijne.

Niepowtarzalny klimat i profesjonalna obsługa dostarczą Państwu niezapomnianych wspomnień z każdej uroczystości w Igraszce.
A my jesteśmy pewni, że będziemy Państwa gościć ponownie!